Čím se řídíme při práci

Pro práci restaurátora je primárním úkolem odvést špičkovou řemeslnou práci a navrátit konkrétním objektům jejich původní tvář. V ateliéru ARCHKASO máme s restaurátorskými pracemi dlouholeté zkušenosti – společnost existuje už od roku 1996 – a zvládáme tak pro své klienty dodávat ty nejkvalitnější možné výsledky.

Ve svém oboru se dokonale orientujeme a během let, která jsme s ním strávili, jsme se naučili využívat tradiční a citlivé postupy i ty nejlepší nástroje a materiály.

V oboru restaurátorství jsme zavedenou společností a staráme se o restaurátorské práce nejen v rámci celého našeho regionu, ale i po celém zbytku země. Chceme, aby naši klienti věděli, že v naší společnosti mají partnera, na nějž je možné se spolehnout – a snažíme se o to nejen díky dlouhodobě špičkové práci, ale i prostřednictvím komunikativního a kreativního servisu.

Usilujeme o to, aby naši klienti dostali do ruky výsledek, který se bude přesně shodovat s jejich požadavky i představami. Věříme, že naše vzájemná spolupráce bude vyhovovat i Vám!